Radka

Brno

Tel.: 604 114 080
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FB: https://www.facebook.com/radka.hrncirova.5
Poradna: v centru BRNA


SLUŽBY

Osobní sezení probíhá v poradně v Brně a trvá zpravidla 2 hod.

Online konzultace probíhá psanou formou přes Messenger v délce 60 minut.

CO MI ZMĚNILO ŽIVOT ANEB MŮJ PŘÍBĚH V KOSTCE

Radka

Jediná konzultaci s terapeutkou metody FEN kineziologie Esence před pár lety změnila v dětské nemocnici můj strach o syna, bezmoc a zoufalství na klid, důvěru a radost z každého nového.

Přijala jsem, že synova onkologická nemoc má nějaký hlubší důvod a vydala jsem se pak na intenzivní cestu sebepoznávání, změn a také spirituality. Pochopila jsem, jak naše prožitky, myšlenky, vzorce a rodová témata ovlivňují náš současný život. A chtěla jsem vědět víc.

Na této cestě mi byla vždy velkou podporou právě metoda FEN kineziologie Esence. Hned po prvním sezení jsem cítila velkou úlevu na fyzickém těle, a tak nebylo pochyb o její účinnosti. Nic nevěštila, prostě zprostředkovala zápisy, uložené hluboko v paměti těla a uvolnila je. A to vše jemně a bezpečně.

Během pravidelných sezení jsem opustila své strachy, přemíru kontroly, negativní nastavení a vzorce z dětství, které mi nedovolovaly být tou, kterou uvnitř skutečně jsem. O některých nastaveních jsem často ani nevěděla.

Začala jsem se více poznávat, chápat svou roli v rodině, stanovovat si své hranice, přijímat životní změny s důvěrou, nepřebírat odpovědnost za ostatní, tvořit si čas pro sebe a starat se o své tělo. Seznámila jsem se s dalšími alternativními a podpůrnými metodami a technikami.

MÁ CESTA K TERAPII

Radka

Na své cestě sebepoznávání jsem si uvědomila své dary a touhu pomáhat ostatním pochopit jejich problémy, ve vztazích, sami se sebou, se zdravím, s dětmi, s financemi atd.

Vzpomněla jsem se na to, že se mi lidé s důvěrou svěřovali se svými problémy snad už od dětství. Se zájmem jsem naslouchala jejich příběhům a měla pro ně pochopení. O něco později i jiný úhel pohledu a povzbuzení do budoucna. Cítila jsem, že vždy existuje nějaké řešení.

Ve FEN kineziologii jsem pak uviděla praktický nástroj, který lidem pomůže najít řešení a podpoří je v potřebných změnách.

Proto jsem se rozhodla pro studium Fen kineziologie u jejího zakladatele pana Bráblíka ve Zlíně (2022). Navázala jsem pak ještě prohlubujícím ročním výcvikem u holistické terapeutky paní Natálie Bartoškové v Brně (2023-2024).

Mám za sebou mnoho desítek sezení, při kterých pomáhám s pokorou a respektem ostatním změnit v životě to, co už nechtějí nebo nemohou žít. Jsem vděčná za každého z nich, který se posunul k většímu sebevědomí, nastavení hranic, lepší komunikaci, sebevyjádření, klidu, vnitřní síle a zdraví.

Zajímám se o psychosomatiku, principy tradiční čínské medicíny a další podpůrné metody (kranio, Bachovy esence, Australské květové esence, akupunktura, konstelace, homeopatie…), se kterými mám také osobní zkušenost a mohu tak klientům v případě potřeby doporučit.

Prohlubuji své znalosti a zkušenosti týkajících se přínosů aloe vera a přírodních výživových doplňků na naše zdraví a psychiku, které krásně doplňují terapii a klienti se díky tomu cítí lépe.

NĚCO MÁLO O MNĚ

Radka

Miluju procházky v přírodě, tanec, knihy, cestování a příběhy ostatních lidí. Moc ráda trávím společný čas se svým manželem Zbyňkem a dětmi Julinkou a Kubíkem na výletech, při společném vaření nebo rodinných kruzích.

Kromě toho si ale také dopřávám čas pro sebe při meditacích, procházce v lese nebo při cvičení jógy nebo duchovní praxi. I nadále se věnuji svému osobnímu rozvoji a psychohygieně.

Díky většímu propojení sama se sebou jsem začala více cítit i potřeby svého těla a stala jsem se vegetariánkou (skoro vegankou) a přestala pít alkohol a kávu.

JAK VÁM MŮŽU POMOCI

Jsem tu pro všechny, kteří si chtějí ve svém životě nějaké téma ujasnit, získat nadhled a posunout se dál.

Ale také pro ty, kteří v tuto chvíli prochází v životě těžkým obdobím, mají strach, prožívají bolest nebo neví kudy kam a hledají trvalé řešení. J

Pracuji s klienty většinou dlouhodobě a celostně (mysl, duše, tělo). Jen tak je možné dosáhnout trvalých výsledků.

MÉ SLUŽBY

Můžeme se společně potkat při online konzultaci (probíhá písemně), každý u svého počítače nebo osobně v útulném a bezpečném prostoru v centru Brna. Popovídáme si tom, co vás trápí a jak to můžete řešit.

Pokud stále ještě váháte, zda-li je terapie se mnou pro Vás a Vaši situaci vhodná, nabízím nezávazný 20-30 minutový úvodní rozhovor zdarma přes Zoom, kde se seznámíme a Vy se pak můžete lépe rozhodnout.

Termín si rezervujte prosím na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těším se na vás. S láskou a úctou,

Radka

 

© 2018-2024 FEN kineziologie, GDPR