...už brzy pro vás spustíme projekt Týdny pro zdraví.

Budete si moci odnést spoustu zajímavých informací o sobě a o svém životním stylu. Dozvíte se, co vám prospívá a co vám škodí, jak se připravit na chladnější část roku a jak ve zdraví a lehkosti ustát všechny zkoušky na vaši obranyschopnost.

 

Informace pro Fen kineziology

Zájemci o účast a spolupráci na kampani se mohou ozvat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dlouho očekávaný seminář o zdraví, imunitě a podpoře zdraví se uskuteční 2.října v Brně. Zájemcům přepošlu email.

Součástí semináře bude také video přednáška s MUDr. Pasztorem.

Vysvětlení komplexního přístupu při práci s klientem, proč je důležité naslouchat řeči těla, zkusíme také různé konstelační náhledy. Proběhne odblokování programů, které nás blokují při práci. Ukážeme si "práci se seznamem" od klientů. Zjednodušíme do pár bodů řeč těla z pohledu čínské medicíny, psychosomatiky a "psychologie nemoci těla, ducha a duše".

 

Cílem je naučit se, jak efektivně pomáhat lidem v oblasti budování imunity, jak řešit už vzniklé potíže, jak předcházet dalšímu oslabování. Jak vysledovat alergie, jak najít správnou detoxikační kúru, a jaké ozdravné kúry podstupovat, aby to přineslo více podpory a posílení do života... aj.

Ukážeme si, jak směřovat lidi s různými stupni zátěží v těle - např. chronická onemocnění, nemoci ze zablokování, nemoci tzv. dědičné.

Přihláška na program: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

v předmětu uveďte TÝDNY PRO ZDRAVÍ.

Zavři oči a obrať se dovnitř...

Energie podzimu k nám promlouvá skrze naše tělo...

 

Těším se na vás, s pozdravem Natália*

© 2018-2022 FEN kineziologie, GDPR