-1.díl-

pro Fen kineziology začátečníky se uskuteční v úterý 14. září v Brně, v čase mezi 9h - 19h.

 -2.díl- Navazující

tohoto semináře se uskuteční v neděli 26. září v Brně, stejné časy.

   

Zaměříme se na jednotlivé obrazce a zjednodušení práce s nimi. Semináře jsou vhodné pro kolegy, kteří mají zájem získat hlubší terapeutické dovednosti a zejména pak další cennou praxi v tomto rychle se rozvíjejícím oboru. Do programu těchto prohlubovacích seminářů spadá také, mimo jiné, odblokování překážek na cestě k práci v tomto oboru. Připravuji také několik zajímavých sebezkušenostních zadání pro získání většího přehledu, kde všude se dá svalový test použít, kde já sám/a mám rezervy a slepá místa, atd. Ukážeme si, jak se správně ptát a jak v co nejkratším čase získat ty nejdůležitější informace od našeho klienta a na jaké nástrahy a pastičky si dávat pozor, abychom neskončili dřív, než začneme.

Vysvětlíme si, jak pracovat s různým typem klientů (nemocný klient, klient s depresemi, klient ezoterik, klient nevěřící Tomáš, klient v krizi, klient zvědavý a pochybující, klient se slabou vitalitou, klient nespolupracující, atd.) Zodpovíme si spoustu otázek.

Úplní začátečníci obdrží šablonu Bílá a rovnou si ji vyzkoušíme v praxi.

Co je cílem těchto vzdělávání?

  • Setkat se, inspirovat se, spolupracovat.
  • Mým osobním přáním je vás posílit, podpořit a prohloubit vaše znalosti, dovednosti a tím dopomoci k větší sebejistotě.

Jste připraveni? Tak jdeme na to...

Přihláška a informace k akci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se na vás v podzimních energiích, s láskou Natália*

© 2018-2022 FEN kineziologie, GDPR