Výcvik pro nové terapeuty metody Fen kineziologie Esence začátečníci, začíná 25.5. a končí v květnu 2025.

Probíhá zábavnou a hravou formou, v učebně v centru Brna.

Nezáleží mi na vašem vzdělání ani vzhledu, záleží mi na vašem životním postoji a vašich vnitřních kvalitách, které budeme společně, v rámci studia ještě rozvíjet.

Cílem ročního Výcviku je pomoci Vám najít svůj potenciál, své silné kvality, a naučit se pracovat se svými stíny, abyste se mohl/a stát uvědomělým, sebevědomým a moudrým průvodcem těm, kteří potřebují pomoci s nějakou svou životní situací.

V učebně se sejdeme vždy 1x za měsíc na jeden celý den, v centru Brna. Obvykle jde spíše o soboty, ale někdy jsou to neděle.

Výcvik probíhá v přátelské atmosféře stejně naladěných lidí, kteří touží pomáhat ostatním lidem a být při tom užiteční.

Zaměřuji se na rozvíjení osobnosti terapeuta skrze hlubší sebepoznání, kterého docílíme hravými způsoby. Naučíte se orientovat v různých pocitech, emocích a postojích člověka, dále se naučíte práci se svalovou odezvou, sebeprezentaci na sítích, odblok programů a vést rozhovor s klientem.

Výcvik se zaměřuje nejen na různé typy myšlení a postojů nebo prožívání, ale také na psychosomatiku a práci s tělem, neboť v této metodě vsázíme na komplexní přístup ke klientovi.

Výběr probíhá ve 3 kolech, abychom si opravdu byli jistí, že máte ty správné předpoklady pro tuto profesi.

V závěru studia získáte certifikát o úspěšném dokončení studia a můžete začít pomáhat lidem s podporou komunity dalších terapeutů a kamarádů.

Zájemci o toto studium se mohou hlásit na email s pár řádky o vás : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se brzy na viděnou. S pozdravem Natália

www.fenkineziologie.cz

© 2018-2024 FEN kineziologie, GDPR