Abychom mohli jakoukoliv stránku svého života změnit, musíme o ní smýšlet novým způsobem, což není úplně snadné. Jak můžeme vytvořit něco nového, když jsme nic jiného nezažili a neznáme to? Udělejme to společně, a to už v lednu 2022.

Zaměříme svou pozornost do oblasti mozku, která má na starosti tvoření a schopnost změn. Řeč je o našem předním laloku. Když tvoříme, aktivujeme tvůrčí centrum mozku, což je nejmladší a zároveň nejvyvinutější část lidského nervového systému a možná vás i překvapí, že se jedná o nejpřizpůsobivější část mozku. Jinými slovy, dá se skvěle programovat. Všechna rozhodnutí, odhodlání a vědomé tvoření, nebo také schopnost učení se novým věcem, pochází právě z této části mozku. A my tuto část mozku pěkně provětráme a podpoříme v tvorbě nových vizí. 

Uděláme to hravou a zážitkovou formou a zaměříme se na tvorbu nové reality pro všechny oblasti života a tohoto světa, abychom pozvedli nejen sebe, ale také své okolí. Nejzajímavější výstupy zveřejním, s vaším laskavým svolením, v mé knize, která vyjde v roce 2022 s názvem NOVÁ VIZE PRO SVĚT.

Jak to bude probíhat?

Půjde o online aktivitu přes ZOOM. Formou tří skupinových -online- setkání, každé úterý. Termín zahájení aktivity a její časy si upřesníme emailem. 
Cena online programu je 2022 Kč a zúčastnit se mohou všichni, kteří chtějí začít rok 2022 s novou vizí, radostně a s důvěrou v lepší zítřky. Je to ideální a dostupná možnost se pravidelně setkávat v kruhu stejně naladěných lidí, kde společně vytvoříme něco, co vnese naději, klid a mír do našich myslí a především pak srdcí. Každé setkání bude tématické. Zvolíme si stejné zadání a budeme mít týden na to vytvořit novou lepší verzi stávající situace nebo oblasti života. 

Začneme tématem zdravotnictví, navážeme školstvím a postupně se budeme nořit do dalších oblastí a sfér života, které na nás mají vliv. 

Budeme spolu mluvit, tvořit, psát a inspirovat se v tvorbě nových myšlenek pro lepší svět. 

Jsou nějaké předpoklady pro úspěšné zvládání této online aktivity?  ... Výhodu mají ti z vás, kteří jsou hraví, jako děti, a nebojí se poznat své nejdivočejší fantazie. Výhodu mají také ti, které baví psát, tvořit a hrát si se slovy a představami. Stejně tak je program vhodný i pro ty, kteří chtějí podpořit a rozvinout svou tvořivost, fantazie a obnovit svůj vnitřní stav radosti a lehkosti.    

A tak, jako všechno v mé režii, i tato aktivita má hlubší terapeutický podtext, jak na sobě zapracovat a uvolnit se ze starých mentálních pastí a schémat.

Přihláška: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Brzy začínáme :-) Těším se na viděnou.

S láskou Natália*

© 2018-2022 FEN kineziologie, GDPR