Jak už jistě víte, od dubna tohoto roku běží dva studijní programy pro nové a stávající terapeuty metody Fen kineziologie Esence. Každé naše setkání je tématické a zaměřujeme se na různé oblasti života. Výcvik zahrnuje také praktickou část a právě sem by se nám hodili figuranti.

Kdo je vhodný adept?
- prakticky kdokoliv. Lidé s různými strachy, závislostmi, dále trpící nějakým autoimunitním onemocněním, únavou, lidé s poruchami -Dys-, lidé s komunikačními problémy, vztahovými, pracovními, sexuálními, zdravotními, i duchovními.

Co vás čeká?
- rozhodně vás čeká super zážitek a také dobrá zkušenost. Budete důležitou součástí výuky, posloužíte nám jako autentický zástupce za danou oblast, a na vás svým studentům ukáži, jak pracovat s vaším konkrétním tématem či zátěží. Odnášíte si rozbor tématu, pojmenování příčiny vašeho tématu a návrhy řešení. Co s tím dál uděláte je už na vás, k ničemu se nám nezavazujete. Pro naše figuranty vytváříme přátelské a bezpečné prostředí plné podpory a soucitu.
Bez nároku na honorář. Probíhá v centru Brna, a návštěva je na 2h max.

Zájemci se mohou hlásit na email s krátkým popisem toho, co vás tíží: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Brzy se vám ozvu a nabídnu termíny setkání.

Těšíme se osobně, za tým Natália

© 2018-2024 FEN kineziologie, GDPR