V neděli, před týdnem, jsem dělala mentoring úžasné partě kolegů ~ Fen kineziologů z ČR a SK, kteří si zachovali, řekněme - zdravý postoj, i neutuchající zájem, se v tomto oboru i nadále vzdělávat, růst a učit se. A už od května se vy, noví zájemci o individuální terapie a sezení se svým Fen kineziologem, můžete těšit v našich Fen kineziologických poradnách na velmi příjemnou a srozumitelnou metodu, která vnáší do práce s tématy mnohem větší jasnost, jednoduchost a srozumitelnost. Výrazně nám i klientům šetříme čas, energii a přinášíme nový způsob práce na tom, co vás trápí nebo vás brzdí na cestě ke štěstí.

A jestliže máte zájem zažít si tuto novou metodu a postupy práce, ptejte se po Fen kineziologii Esence.

Náš Rozcestník Fen kineziologie čeká pár grafických změn, ale i nadále jsme tady pro vás, jako bezva parta, která se hezky doplňuje a pomáhá si napříč Českem a Slovenskem.

Navštivte také naši společnou skupinu FEN KINEZIOLOGIE na FB: https://www.facebook.com/groups/561280694303479

Jste Fen kineziolog a chcete být součástí společenství stejně naladěných lidí? Napište nám, těšíme se na vás: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nový termín pro zájemce Fen kineziologie Esence je 4.června v Brně, od 9h do 15h. Více informací na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ať je všem pomoženo a ať -Fen kineziologie Esence- přinese více radosti a lehkosti do vašich životů.

S láskou Natália s kolegy

© 2018-2022 FEN kineziologie, GDPR