K čemu vlastně slouží? Šablona vznikla za účelem usnadnit mým klientům orientaci v různých směrech a technikách, které dnešní doba nabízí a díky svalovému testu našeho klienta umíme naprosto přesně vyjádřit, co kdy a jak náš klient vlastně potřebuje. Šablona ukazuje směr, kudy se letos vydat, aby se člověk nikde zbytečně nezamotal, nezdržoval a mělo to tu správnou rytmiku a odpich, který potřebujeme k tomu, abychom viděli výsledky práce na sobě a svých tématech. Nic nenutí, pouze doporučuje. Obsahuje 6 stran a zabýváme se tam Tělem, Emocemi, Dechem, Myslí a Duší, čili CELOU BYTOSTÍ.

Její vyplnění trvá 20- 60min, obvykle se dá vyplnit v rámci běžného sezení u vašeho proškoleného Fen kineziologa a neplatí se, případně se vyplňuje cíleně a samostatně a cena je 500kč.

Na svobodné vůli jednotlivce je, co pro sebe obětuje a kolik času si chce letos věnovat. Šablona se vyplňuje pouze 1x a kdykoliv během roku (v lednu nebo v květnu, v září? To je jedno), slouží pak vždy do konce kalendářního roku. Na Další rok zasílám novou verzi.

Zajímavost je, že každému klientovi vyjde úplně něco jiného, neboť každý člověk je originál a nachází se v jiném konkrétním bodě a podléhá jiným osudovým zkouškám a výzvám. Díky svalovému testu našeho klienta umíme 100% určit, co On sám vlastně letos potřebuje zažít, co mu pomůže, co mu naopak nepomáhá a jak se vyhnout stagnaci či sebe-destrukci.

Šablona se posléze velmi rychle rozšířila i mezi další lidi, kteří nejsou mými klienty, a tím může posloužit většímu celku. To mne velmi těší.

Šablona prošla od prosince 2019 do ledna 2020 úpravami a novou verzi obdrželi mí kolegové a následně prošli malým školením. Šablona je cenná pomůcka, která má usnadnit orientaci a správně zacílit svou energii a snažení se. Zahrnuje pouze ty techniky, ty terapie a ty produkty, které dosáhly vyššího stupně vědomí a jsou pro společnost nanejvýše přínosné. Jestliže si přejete vyplnit Šablonu se svým Fen kineziologem, dopředu mu to oznamte, aby si ji mohl pro vás vytisknout. Každý Fen kineziolog musí položit otázku, zda byla šablona v minulosti již někým testována a kdy. Šablonu NEtestujeme vícekrát.

Více fascinujících podrobností ke Stupnici Vědomí zveřejním poprvé na akci FEN kineziologie živě 14/3 v Brně, kde se můžete přihlásit i vy, kolegové či zájemci o Fen kineziologii obecně. Informace: https://www.denik-natalietothove.cz/akce

Jestliže si přejete, zašlu vám seznam proškolených kolegů na Šablonu 2020. Nezapomeňte uvést místo vašeho bydliště, děkuji.

Kéž vám šablona pomůže usnadnit si život a rozhodování se.
Přeji vám krásný slunečný den, s pozdravem Natálie

© 2018-2021 FEN kineziologie